درباره ما

درباره ما

شرکت یکتا هنر سیما در زمینه مشاوره برند سازی ، تبلیغات و بازاریابی و همچنین اجرای طرحهای تبلیغاتی و برندسازی و تحقیقات بازار فعالیت خود را آغاز نموده است.

این شرکت سعی دارد  تا با بهره‌گیری از دانش روز و استفاده از تجربیات فراوان متخصصان خود، خدماتی مؤثر در راستای شناسایی و دست‌یابی به اهداف مهم سازمانی و بهبود وضعیت کسب و کار به مشتریان خود ارائه نماید .

هدف ما تلفیق فناوری اطلاعات با حوزه‌های برند، تبلیغات و بازاریابی است. ما به دنبال  بهبود  جایگاه رقابتی و تصویر سازی زیبا برای برند سازمان و محصولات  مشتریان ، با ارائه روشها و برنامه های خلاق هستیم زیرا خلاقیت ابتکار عمل و رمز مانایی است. از این رو  تجربیات موفق  تجاری را از سرتاسر جهان در جهت سرعت بخشیدن به رشد و موفقیت مشتریانمان گرد هم می آوریم و راه معرفی و ماندگاری در بازار را به مشتریان خود نشان می دهیم. عمده فعالیتهای ما غیر از مشاوره و برنامه ریزی در زمینه برند ، تبلیغات در جزئی ترین زمینه ها نیز استاز جمله : طراحی لوگو  ، کارت ویزیت ، انتخاب رسانه ، طراحی پیام ، طراحی بسته بندی ، تهیه کاتالوگ و بروشور، عکاسی صنعتی ،طراحی المان های بصری ، طراحی و اجرای کمپین ، مدیریت شبکه های اجتماعی و...

از صفر تا صد برند سازی با یکتا هنر سیما 

 

با تیم یکتا هنر سیما بیشتر آشنا شوید

 دکترآذرنوش انصاری 

استادیار دانشگاه اصفهان در رشته مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی

سوابق و توانمندی ها: عضو پژوهشکده مدیریت دانشگاه اصفهان، فعال در زمینه مشاوره بازاریابی و برندینگ

 

 

 

 

 

بهنوش انصاری

عکاس و طراح، عضو اصلی کانون عکس اصفهان

سوابق و توانمندی ها: عکاسی تبلیغاتی، طراحی تبلیغات محیطی

 

 

 

 

 

زهرا رکنیان

دانشجوی کارشناسی سینما-تدوین فیلم

سوابق و توانمندی ها: بازیگری در صداو سیما اصفهان، مجری گری صحنه، عکاسی، نویسندگی و تدوین